Dentalni higijeničar/higijeničarka

Zagreb, Hrvatska

Poliklinika Fiziodent specijalizirana je poliklinika za ortodonciju s preko 20 godina uspješnog poslovanja i preko 20.000 ortodontskih terapija.

Dio smo Adria Dental Group, vodeće grupacije iz područja dentalne medicine koja posluje na području Hrvatske i Slovenije.

Zbog povećanog opsega posla zapošljavamo:

Dentalnog higijeničara/higijeničarku

Lokacija: Zagreb

Radni zadaci na ovom radnom mjestu uključuju:

  • Upute u oralnu higijenu pacijentima koji započinju ili su u tijeku ortodontske terapije
  • Skeniranje pacijenata za alignere i fiksnu ortodontsku terapiju
  • Skidanje bravica i ostataka materijala nakon završene ortodontske terapije
  • Predaju faza terapije alignerima
  • Obradu pacijenta nakon završene fiksne ortodontske terapije/terapije alignerima

Od idealnog kandidata očekujemo:

  • Završeno univ.bacc. obrazovanje usmjerenja dentalni higijeničar
  • Važeće odobrenje Hrvatske komore dentalne medicine za samostalan rad
  • Minimalno godinu dana prethodnog radnog iskustva na radnom mjestu dentalnog higijeničara
  • Poznavanje stručne terminologije i zahvata u dentalnoj medicini
  • Razvijene komunikacijske vještine i vještine rada u timu

Nudimo:

  • Stabilno zaposlenje u vodećoj poliklinici specijaliziranoj za ortodonciju
  • Samostalnost u radu uz mentorstvo i podršku nadređene osobe
  • Prilike za učenje i usavršavanje
  • Plaću sukladno iskustvu te druge benefite

Ako se pronalazite u oglasu, pošaljite nam životopis putem linka za prijavu.

Opis posla

Osobne informacije