Savjetnik/savjetnica za brigu o pacijentima

Zagreb, Hrvatska

Adria Dental Grupa je najveća grupacija dentalne medicine u Adria regiji. Naš tim stručnjaka predani su pružanju visokokvalitetne dentalne skrbi kroz inovacije, tehnološki napredak i brižnost prema pacijentima. Trenutno objedinjujemo devet klinika, sedam dentalnih laboratorija i 95 najmodernijih dentalnih ordinacija.

Poliklinika Dentum vodeća je stomatološka ustanova u Zagrebu, koja se ponosi vrhunskom stomatološkom skrbi i posvećenošću pacijentima. Naša misija je pružiti najkvalitetniju dentalnu uslugu uz korištenje najsuvremenijih tehnologija i tima iskusnih stručnjaka. Tražimo novog člana tima na radnom mjestu:

Savjetnik za brigu o pacijentima (m/ž)

Lokacija rada: Zagreb

Zašto postati dijelom našeg tima?

  • Profesionalni razvoj – potičemo kontinuirano obrazovanje i profesionalni razvoj svih članova tima kroz sudjelovanje u edukacijama, radionicama i seminarima
  • Timski rad – vjerujemo u dijeljenje iskustava, razmjenu ideja i učenje jedni od drugih; kroz suradnju i podršku kolega težimo ostvarivanju izvanrednih rezultata
  • Konkurentni benefiti i kompenzacije – osim financijskog paketa, svojim zaposlenicima nudimo i druge pogodnosti
  • Dokazana reputacija – članice Adria Dental Grupe vodeće su klinike u  industriji i uživaju povjerenje velikog broja zadovoljnih pacijenata

Opis posla:

Savjetnik za brigu o pacijentima prvi je kontakt s pacijentima i odgovoran je za direktnu komunikaciju s pacijentima te predstavlja polikliniku. Radni zadaci na ovom mjestu uključuju:

  • Profesionalni doček i komunikaciju s pacijentima
  • Pružanje informacija i odgovaranje na upite
  • Održavanje visokog standarda usluge za zadovoljstvo pacijenata
  • Organizaciju termina za preglede i zahvate
  • Korespondenciju putem e-maila i telefona
  • Administrativne poslove i održavanje urednosti prostora
  • Prikupljanje, dijeljenje i unos informacija u računalni sustav
  • Upravljanje dokumentacijom i izdavanje relevantnih dokumenata
  • Praćenje interne komunikacije te upravljanje mailovima

Od idealnog kandidata očekujemo:

  • Prethodno iskustvo u poslovima koji uključuju komunikaciju sa strankama
  • Sposobnost rada u timskom okruženju
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Aktivno korištenje talijanskog jezika u govoru i pismu (minimalno B1 razina)

Ako se prepoznajete u opisu i želite se pridružiti našem timu stručnjaka, pošaljite svoj životopis putem linka za prijavu.

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani radi daljnjih koraka.

Opis posla

Osobne informacije