Suradnik/suradnica na prijamu pacijenata

Zagreb, Hrvatska

Arena Dental vodeća je privatna poliklinika koja osigurava kompletnu uslugu iz područja dentalne medicine. U poliklinici je zaposleno više od 80 zaposlenika, a naše usluge i rad prepoznati su kod pacijenata u Hrvatskoj i izvan granica.

Dio smo Adria Dental Group, najveće grupacije dentalne medicine u regiji koja objedinjuje vodeće poliklinike i radi prema zajedničkim, vrhunskim standardima.

Trenutno smo u potrazi za novim članom tima na radnom mjestu:

Lokacija: Zagreb

Suradnici na recepciji osobe su koje ostvaruju prvi kontakt s pacijentima koji dolaze u kliniku. Odgovorni su za direktnu komunikaciju s pacijentima, vođenje podataka o pacijentima u CRM-u te naplatu obavljene usluge.

Radni zadaci na ovom mjestu uključuju:

  • Profesionalni doček i komunikaciju s pacijentima
  • Pružanje informacija i odgovaranje na upite
  • Održavanje visokog standarda usluge za zadovoljstvo pacijenata
  • Organizaciju termina za preglede i zahvate
  • Korespondenciju putem e-maila i telefona
  • Administrativne poslove i održavanje urednosti prostora
  • Prikupljanje, dijeljenje i unos informacija u računalni sustav
  • Upravljanje dokumentacijom i izdavanje relevantnih dokumenata
  • Pružanje profilakse prije kirurških zahvata
  • Praćenje interne komunikacije te upravljanje mailovima
  • Praćenje konta kartice, uplate predujmova te izdavanje i naplatu računa
  • Nabavu potrebnih materijala za prostor recepcije

Od idealnog kandidata očekujemo:

  • Aktivno korištenje talijanskog jezika u govoru i pismu na razini B1/B2
  • Prethodno iskustvo rada u dentalnoj industriji je prednost
  • Prethodno iskustvo na poslovima koji uključuju rad sa strankama ili administrativne zadatke
  • Razvijene komunikacijske vještine te profesionalan odnos u komunikaciji s pacijentima
  • Strpljenje i empatiju prema pacijentima
  • Osjetljivost na detalje, urednost i preciznost u radu
  • Želju za kontinuiranim učenjem i razvojem

Što nudimo?

  • Stabilno zaposlenje u jednoj od najvećih privatnih zdravstvenih ustanova u Hrvatskoj
  • Priliku za razvoj kroz dodatne edukacije i usavršavanje kroz internu akademiju
  • Ugodnu radnu atmosferu i rad u timu koji se međusobno podržava
  • Primanja u skladu sa znanjem i iskustvom

Ako se pronalazite u opisu posla i zainteresirani ste za ovu priliku, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu. Veselimo se upoznati Vas!

Napomena: bit će kontaktirani samo kandidati koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta

Opis posla

Osobne informacije