Doktor/doktorica dentalne medicine

Poreč, Hrvatska

Poliklinika Rident kao jedan od vodećih pružatelja usluga dentalno-medicinske skrbi u Hrvatskoj traži pojačanje na radnom mjestu doktora/doktorice dentalne medicine s fokusom na područje dentalne protetike i implantoprotetike.

Lokacija: Poreč, Hrvatska

Opis posla:

  • Planiranje i organiziranje rada dentalne ambulante i/ili dentalnog tima
  • Postavljanje dijagnoze dentalnog i oralnog zdravlja pacijenta
  • Planiranje dentalno-medicinskih postupaka i terapije bolesti usne šupljine
  • Praćenje najnovijih dostignuća u području dentalne medicine
  • Savjetovanje pacijenta o važnosti i načinima očuvanja oralnog zdravlja
  • Vođenje i pripremanje medicinskih i drugih evidencija i dokumentacije u dentalnoj medicini
  • Osiguravanje kvalitete dentalno-medicinske usluge
  • Svi ostali poslovi po nalogu nadređenog ili u dogovoru s kolegama, u skladu s naravi i vrstom posla

Od idealnog kandidata očekujemo:

  • Završen integrirani preddiplomski i diplomski studij dentalne medicine
  • Odobrenje Hrvatske komore dentalne medicine za samostalan rad
  • Prethodno iskustvo u dentalnoj protetici i implantoprotetici je poželjno, ali se pozivaju svi kandidati koji su spremni razviti svoje vještine u ovom području
  • Aktivno korištenje engleskog i talijanskog jezika u govoru i pismu
  • Želju za učenjem, razvojem i napredovanjem

Što nudimo?

  • Konkurentnu plaću sukladno iskustvu i vještinama
  • Kontinuirano učenje kroz internu ADG Akademiju
  • Godišnji sistematski pregled
  • Popust na usluge Adria Dental Group članica
  • Multisport karticu po korporativnoj cijeni
  • Priliku za rad u inovativnom timu koji se zalaže za izvrsnost, timski rad i integritet
  • Zaposlenje u rastućoj, ali stabilnoj klinici s dugogodišnjom tradicijom

Svi zainteresirani životopis mogu poslati putem linka za prijavu.

Opis posla

Osobne informacije